Jos matkailuautolta toivotaan ennen kaikkea tilaa, kunnollisia nukkumapaikkoja ja toimivaa pohjaratkaisua, tässä olisi varsin mielenkiintoinen vaihtoehto. Rekisteröity 7hlö!
Rimor Katamarano Sound Ford Transitin alustalla on reilun kokoinen alkovimallinen matkailuauto, jossa tilankäyttö on otettu tosissaan. Täällä ei tarvitse heti ensimmäisenä miettiä, kuka nukkuu lattialla.
Edestä löytyy todella tilava alkovivuode mitoilla (pituus 210cm) (leveys150cm) auton takaosasta kerrossängyt ja keskeltä peräti kaksi erillistä pöytäryhmää. Ratkaisu toimii hienosti esimerkiksi perheelle tai isommalle seurueelle, kun jokaiselle löytyy omaa tilaa myös silloin, kun Suomen kesä päättää järjestää sadepäivän.
Keittiöstä löytyy kolmiliekkinen kaasuliesi, tiskiallas, jääkaappi sekä hyvin säilytystilaa astioille ja reissueväille. Kokonaisuus on kompakti mutta toimiva – täällä syntyy niin aamukahvi kuin vähän kunnianhimoisempi leirintäalueillallinenkin.
Varusteissa mm:
-markiisi
-pyöräteline
-p-kamera
-vakionopeudensäädin
-eristetty harmaavesisäiliö
-truma
Seuraava katsastus 8/27
Kysy myös Whatsapp videoesittelyä
Vaihdossa henkilö- ja pakettiautot, matkailuautot ja -vaunut, moottoripyörät.
Tarjoa vaihdokkiasi rohkeasti! Vaihto myös kalliimpaan mahdollinen.
Katso muut myynnissä olevat ajoneuvot klikkaamalla www.miseva.fi
Airbag, Eristetty harmaavesisäiliö, Ilmastointi ajotilassa, Jääkaappi, Kerrossänky, Kattoluukku, Kasettiverhot, Kasetti WC, Keskuslukitus: Kaukosäätöinen, Markiisi, Liesi, Ohjaustehostin, Pakastelokero, Parivuode, Suihku, Radio, Pyöräteline, Pysäköintikamera, Pesuallas, Turbo, Tukijalat, Trumatic, Vakionopeudensäädin, Äänentoistojärjestelmä, Truma, Ilmastointi (ohjaamo), Vakionopeuden säädin, Polkupyöräteline
Rahoitettava summa: 30628 €.